




ECO COSMETICS Szampon / Żel pod prysznic dla dzieci i niemowląt 200ml

Opis
Szampon / Żel pod prysznic dla dzieci i niemowląt z owocem granatu i rokitnikiem eco cosmetics do mycia delikatnych włosów i wrażliwej skóry dziecka. Łatwo się spłukuje i nie szczypie w oczy. Zawiera dobroczynne ekstrakty z owocu granatu i rokitnika. Ułatwia rozczesywanie i wzmacnia delikatne włosy dziecka.
Kosmetyk wegański wpisany na listę Vegan Society (Ref. 019475).
Szampon i żel myjący dla dzieci posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT i nie zawiera żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. 100% składników jest pochodzenia naturalnego.
Skład:
Polski: wodny wyciąg z liści rokitnika*, kokoglukozyd, kwas L-glutaminowy, ekstrakt z liści rokitnika*, ekstrakt z owocu granatu*, sorbitol, gliceryna roślinna, guma ksantanowa, lecytyna, betaina, kwas mlekowy, naturalne olejki eteryczne (bez alergizujących substancji zapachowych)
INCI: Aqua, Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate & Disodium Cocoyl Glutamate, Hippophae Rhamnoides Leaf Extract*, Punica Granatum Extract*, Sorbitol, Glycerin, Xanthan Gum, Lecithin, Betaine, Lactic Acid, Parfum
* składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
eco cosmetics stawia na składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych i ich innowacyjne zestawienia. W kosmetykach tych stosuje się nowe surowce roślinne, jak olej z pestek owocu granatu, czy wyciąg z liści oliwnych, które posiadają nadzwyczajne właściwości pielęgnacyjne. Substancje zapachowe uzyskiwane są wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych.
eco cosmetics:
• certyfikowane kosmetyki ekologiczne produkowane zgodnie z surowymi wymogami ECOCERT
• produkowane w 100% z surowców naturalnych
• bez żadnych sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów
• nie zawierają związków PEG
• kosmetyki wegańskie
• nie testowane na zwierzętach